Tradycyjny remis

• autor: admin, 2012-10-21 21:00

Pruchnik 21.10.2012

Start Pruchnik -  Huragan Gniewczyna  2:2 (0:1)

bramki:  11 min 0:1 .D.Wojtas

55 min. 1:1 K. Mikłasz /rz. wolny/

70 min.  2:1 P.Kubas /rzut karny/

72 min   2:2  Ł.Gurak /rzut karny/

W kolejnym już w czwartym meczu rozegranym od sierpnia 2011 roku pomiędzy drużynami Startu Pruchnik a Huraganem Gniewczyna nie został wyłoniony zwycięzca i mecz zakończył się tradycyjnie remisem. Obie ekipy przez całe spotkanie starały się o uzyskanie korzystnego wyniku , ale jednak tradycji stało się zadość i wynik meczu pozostał nierozstrzygnięty.

Start rozpoczął spotkanie z dużym animuszem i w trakcie pierwszych 10 minut miał dwie dogodne sytuacje, których jednak nie potrafił zamienić na bramkę, natomiast goście  w 11 min. przeprowadzili koronkową akcję, którą pewnie wykończył D.Wojtas. Start po tej bramce rzucił się do odrabiania strat, ale jego zawodnicy nie potrafili skutecznie wykończyć żadnej z akcji pod bramką Śmiglarskiego. Najlepszą okazję do wyrównania miał w 35 min. Maciej Mikłasz, ale jego strzał z rzutu karnego obronił Śmiglarski, a dobitka Waldiego uderzyła w boczna siatkę.

Po przerwie Start zaatakował jeszcze mocniej i na efekty nie trzeba było długo czekać bo już  w 55 min po technicznym uderzeniu z rzutu wolnego K.Mikłasza gospodarze doprowadzili do remisu.

Pruchniczanie poczuli wiatr w żagle i w tym okresie  uzyskali zdecydowaną przewagą, czego efektem była bramka na 2:1 w 70 min. po pewnym wykonaniu jedenastki przez P.Kubasa. Chwilę później Huragan doprowadził do remisu po rzucie karnym, którego pewnym egzekutorem był Gurak.

W końcówce gospodarze dążyli do uzyskania korzystnego wyniku i byli tego bliscy dwukrotnie: w 82 min . po indywidualnej akcji Dawida piłkę z linii bramkowej wybił obrońca gości, zaś w  ostatniej akcji meczu piłka po strzale jednego z zawodników Startu otarła się o słupek. Wynik spotkania do końca nie uległ zmianie a obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

Za tydzień najważniejszy mecz rundy dla Naszego zespołu czyli derby z drużyną LKS Babiś-Syrenka Roźwienica.

WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH KIBICÓW STARTU ZAPRASZAMY NA TEN MECZ I PROSIMY O MOCNE WSPARCIE NASZEJ EKIPY !!!!!!

Niestety na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie poinformować o terminie tego spotkania, gdyż uważający się za wszechmogącego w OZPN i nieomylnego kierownik Syrenki K. Łuc  postanowił zlekceważyć Nasz klub i nie poinformował Nas w  do dnia 18.10.2012 o terminie tego spotkania /gospodarze powinni zawiadomić o terminie zwodów min 14 dni przed ich rozegraniem/. W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd klubu LKS Start Pruchnik nie godząc z tak lekceważącym postępowaniem wobec Startu Pruchnik w dniu 18.10.2012 złożył oświadczenie do  OZPN Jarosław w następującej treści..."

OŚWIADCZENIE -  INFORMACJA

Zarząd LKS START PRUCHNIK oświadcza, że do dnia 18 października 2012, nie otrzymał jakiegokolwiek zawiadomienia, informacji od gospodarza zawodów na temat terminu meczu 14 kolejki ligi KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW JAROSŁAW pomiędzy drużynami LKS Babiś Syrenka Roźwienica a LKS Start Pruchnik którego termin rozegrania wg terminarza OZPN Jarosław jest wyznaczony na 27/28 .10.2012.

W związku z przedstawioną powyżej sytuacją i brakiem zawiadomienia, Zarząd LKS START PRUCHNIK dbając o przejrzystość rozgrywek, a także w celu uniknięcia jakiś niedomówień oświadcza, że zgodnie z Regulaminem Rozgrywek OZPN Jarosław dotyczącej tej klasy rozgrywkowej drużyna STARTU PRUCHNIK wstawi się do rozegrania tego meczu zgodnie z terminem ustalonym z urzędu tj w dniu

27 .10.2012 /sobota/ o godz.14 na stadionie w Roźwienicy.

Władze OZPN Jarosław prosimy o potwierdzenie tego terminu meczu listownie, mailowo lub telefonicznie.

Pismo otrzymują:

1. OZPN JAROSŁAW 37-500 Jarosław, ul. Jana Pawła II 17 """""

WSZYSTKICH KIBICÓW POINFORMUJEMY NA STRONIE O TERMINIE MECZU.

JESZCZE RAZ WSZYSTKICH ZAPRASZAM DO WSPARCIA ZESPOŁU, KTÓRY NA TO NAPRAWDĘ ZASŁUGUJE !!

autor: znafca75 2012-10-22 08:22:34

Profil znafca75 w Futbolowo Słyszałem, że Syrenka "dbając o dobro swoich kibiców" chce mecz z Pruchnikiem zrobić w sobotę o 11 !!! To jest decyzja, która wpłynie na promowanie piłki w regionie !!!!

autor: znafca75 2012-10-22 17:43:22

Profil znafca75 w Futbolowo www.sedziapilkarski.pl/news/kto-nie-z-mi eciem-tego-zmieciem-czyli-kruszenie-podk arpackiego-betonu/3939 cała prawda o Prezesie. Zapraszam do lektury i przemyślen....

autor: marabut 2012-10-22 20:10:31

Profil marabut w Futbolowo OŚWIADCZENIE - INFORMACJA- bardzo dobra. Syrenka nie ma kibiców przez takie dbanie i szanowanie.Nawet od Syrenki każdy się odwraca.Ostatnio się wyłączył nawet vice-przez E.Tyka.I Syrenka to już tylko nazwa klubu,bo piłkarzy z Roźwienicy w niej nie ma,a do tego Syrenką rządzą ludzie też spoza Roźwienicy.Wiecie sami jacy "fachowcy"."menadżerowie","działacze" a jacy są wystarczy chwilę obok nich postać i posłuchać.Pierwszy raz będę kibicował Pruchnikowi w tych derbach.A przepraszam teraz to tylko GKS Syrenka,tylko co ten GKS ma znaczyć ? Górniczy Klub Sportowy,bo tylko tak wszystkie zespoły na śląsku się nazywają.Skrót GKS jest również oznaczeniem powiatu kościerskiego na polskich tablicach rejestracyjnych

autor: krystek42 2012-10-23 17:43:16

Profil krystek42 w Futbolowo Brawo działacze z Pruchnika!Nie pozwólmy,żeby panowie z Roźwienicy robili co chcieli!

autor: marabut 2012-10-23 21:04:37

Profil marabut w Futbolowo krystek42- ci panowie nie są z Roźwienicy i proszę nie mylić miejscowości.Klub Syrenka tylko jest z Roźwienicy

autor: krystek42 2012-10-24 18:18:17

Profil krystek42 w Futbolowo marabut - a niby skąd są?Skoro "działają" na rzecz klubu Syrenka Roźwienica!