Miękisz Nowy 26,05.2013.

LKS Miękisz Nowy - Start Pruchnik 1:3 (0:3)

bramki: 1 min, 37 min. Maciej Mikłasz

25 min. R. Strączek

W 25 kolejce spotkań klasy "O" Start Pruchnik pokonał LKS Miekisz Nowy 3:1. Kawał dobrej piłki zaprezentowali gracze z Pruchnika kibicom zgromadzonym na stadionie w Miękiszu,  a ozdobą tego spotkania były dwie bramki zdobyte przez Macieja Mikłasza.  Już w 17 sekundzie meczu piłka po uderzeniu Buliego z dystansu /23 metr/ wylądowała w okienku bramki Greli. Od początku spotkania to Start dominował i prowadził grę, czego efektem była bramka na 2:0 zdobyta w 25 min przez R.Strączka, który strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. W 37 min, Buli po raz drugi popisał się kapitalnym uderzeniem z 30 metrów i zdjął pajęczynę z okienka bramki gospodarzy i wyprowadził Start na trzy bramkowe prowadzenie. W drugiej połowie pruchniczanie spokojnie kontrolowali przebieg spotkania, jednak w 75 min. popełnili błąd w defensywie i gospodarze zdobyli kontaktowa bramkę i ustalili wynik spotkania.

W drużynie Startu zadebiutował dzisiaj kolejny wychowanek  Kamil Kwolek, który wraz z innym młodzieżowcem P.Parawą zaprezentowali się z dobrej strony. Kibiców Startu martwi za to kontuzja Huberta Smalca, który już w 14 minucie opuścił boisko z urazem nogi, ale miejmy nadzieje, że ta kontuzja nie okaże  się zbyt groźna i Hubcio szybko wróci do gry.

Pozdrowienia dla Huberta i dużo zdrowia od całej ekipy Startu !!!!!