• autor: Admin, 2013-06-02 20:53

Pruchnik 02.06.2013

Start Pruchnik - LKS Skołoszów 6:2 (3:1)

bramki:29 min. Marcin Mikłasz          40min,75min. K. Buczkowski

31min. Maciej Mikłasz

41 min. A.Kiszka

60 min. Ł.Piórkowski

85 min. P.Parawa

88 min. P.Kubas

Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa gospodarzy, gdyż do pierwszej bramki mecz miał wyrównany przebieg i gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. W 29 min na prowadzenie gospodarzy wyprowadził kapitan zespołu Marcin Mikłasz, który z zimną krwią sfinalizował podanie Domina. Dwie minuty po pierwszej bramce koronkową akcję zespołu gospodarzy  płaskim  strzałem wykończył Maciej Mikłasz i było już 2:0. Od tego momentu to pruchniczanie prowadzili grę i mieli przewagę optyczną na boisku, jednak w 40 min nie ustrzegli się błędu w defensywie i goście za sprawą K.Buczkowskiego zdobyli kontaktową bramkę. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa i już minutę później po pięknym uderzeniu z ok 24 mtr. grającego trenera A.Kiszki, piłka ponownie wylądowała w bramce gości.

Od początku drugiej połowy obraz gry nie uległ zmianie i w dalszym ciągu to gospodarze byli drużyną która znacznie lepiej prezentuje się na boisku. W 60 min wynik spotkania podwyższył Piórek, który z sobie tylko znanym spokojem ośmieszył obronę gości i zdobył czwartego gola dla Startu. W 75 min. ładnym strzałem z dystansu popisał się  K.Buczkowski i piłka wylądowała w bramce Waldka, ale to było tyle na co było stać tego dnia zespół gości. Do końca spotkania gospodarze  kontrolowali przebieg gry i z kilku stworzonych przez siebie sytuacji wykorzystali jeszcze dwie: w 85 min. świetne podanie M.Czury wzdłuż bramki na gola zamienił Patryk Parawa a chwilę później Koko nie dał żadnych szans Niedźwieckiemu w sytuacji sam na sam i ustalił wynik spotkania na 6:2.