Statystyki drużyny

Aktualności

Wyjazdowa porażka

• autor: ..., 2009-08-16 21:02
Sanoczanka Święte - Start Pruchnik 4:1 (1:0). Bramka dla Startu: R. Kiwacki 90 min.
Start: A. Bury - R. Kubas, D. Madejowski, M.Fudali, T.Gilarski - H.Smalec, T.Szostak, M.Mikłasz (72 min K. Pszonak), M.Czura, W. Szostak ( 46 min.R.Kiwacki) - D. Tulej ( 80 K. Mikłasz)

Bramki: dla Sanoczanki D. Walczyszyn 3, M. Soja - Dla Startu  R. Kiwacki

W pierwszym meczu wyjazdowym w nowym sezonie  drużyna Startu uległa znacznie  spadkowiczowi z ligi okręgowej Sanoczance  aż 4:1.
W pierwszej połowie  meczu nic nie wskazywało na to że Start ten mecz przegra w takich wysokich rozmiarach. To drużyna z Pruchnika przez pierwsze 35 min. prowadziła grę i stworzyła kilka groźnych akcji w tym dwa strzały ( W.Szostak, D.Tuleja) trafiły w poprzeczkę. Końcówka pierwszej połowy to wyrównana gra, ale w 44 min drużyna gospodarzy miała więcej szczęścia od gości i po stałym fragmencie gry oddając pierwszy groźny celny strzał objęła prowadzenie. Po zmianie stron Sanoczanka po pierwszej akcji w 47min. również po stałym fragmencie gry podwyższyła wynik na 2:0. Ta bramka spowodowała utratę wiary  w wygranie meczu przez nasz zespół. Drużyna Startu próbowała jednak zdobyć  kontaktową bramkę, ale trafiła na mądrze ustawiony zespól gospodarzy, który przeprowadzili 2 skuteczne kontry. Bramkę Dla Naszego zespołu po indywidualnej akcji zdobył R. Kiwacki.
Z przebiegu meczu gospodarze wygrali zasłużenie wykazując: mądrą taktycznie grę, wybieganie, wiekszą wiarę w zwycięstwo a także mając trochę więcej szczęścia (szczególnie w  pierwszej połowie)