Tylko remis

• autor: Admin, 2009-08-31 21:16
Płomień Morawsko - Start Pruchnik  2:2 (0:2).
Bramki dla Startu: Robert Kiwacki x 2. (18 min, 33 min.)
START: P.Kos - T.Gilarski, R.Kubas,M.Gilarski, D.Madejowski - K.Pszonak, M.Fudali, H.Smalec, M.Czura - R.Kiwacki (75 min. M. Śniak) , Ł.Kiwacki (70 min K.Mikłasz)

W meczu z drużyną Morawska piłkarze Startu zdobyli pierwszy punkt w tym sezonie na obcym boisku. Mimo sporego osłabienia kilkoma zawodnikami ( m in. T.Szostak, W.Szostak, M.Mikłasz, W.Znamieńczyków) nasza drużyna pokazała charakter i głównie dzięki waleczności i ambicji przywiozła punkt z obcego terenu. Tego dnia w zespole w tym sezonie debiutowało 2 zawodników : Ł.Kiwacki i M.Śniak
Nasza drużyna zagrała dobrze pierwszą połowę czego efektem były 2 zdobyte bramki przez naszego snajpera "Romantika":-) ; pierwsza z rzutu karnego po zagraniu piłki ręka przez obrońcę gospodarzy, druga to efekt ładnego rajdu H Smalca  prawą stroną i podaniu piłki do R .Kiwackiego na czystą pozycje, a ten z zimna krwią wykończył akcję.
Początek drugiej połowy to wyrównana gra w środku boiska, ale zdobyta dość szczęśliwie bramka przez gospodarzy w 65 min.( piłka odbiła się od naszego zawodnika i zmyliła całkowicie bramkarza), wprowadziła trochę nerwowości w Naszym zespole. Gospodarze dążąc do wyrównania atakowali częściej i udało im się to uczynić w 80 min. Po tej bramce zespół Startu nie poddał się a wręcz przeciwnie zaatakował chcąc zdobyć komplet punktów, stworzył sobie 3 bardzo dogodne sytuacje, ale niestety  piłka tego dnia nie chciała już wpaść do bramki gospodarzy   i mecz zakończył się remisem.
 W tym meczu na wyróżnienie zasłużył cały zespół pokazując swój charakter i chęć walki o każdą piłkę i miejmy nadzieję że to będą stałe cechy Naszego zespołu.

Opisując mecz trzeba też wspomnieć o bardzo dobrej pracy trójki sędziowskiej a szczególnie głównego arbitra p. Sebastiana Rachwała. Przy tak prowadzonych profesjonalnie zawodach zarówno gra jak i oglądanie meczu to przyjemność.

autor: nowoczesny 2009-08-31 21:28:50

Profil nowoczesny w Futbolowo jak tak można !!! 3 pkt w kieszeni i mecz zremisować WSTYD.

autor: Krytyk1 2009-09-01 18:25:49

Profil Krytyk1 w Futbolowo Do nowoczesnego - stuknij się w głowę !!! to jest piłka i  proponuje przechrzcij się np  na pierd.olnięty !!! Jak może pisać po meczu w którym wszyscy piłkarze włożyli tyle siły,ambicji i charakteru w mecz, że ten mecz to wstyd!!!!! Dla mnie Chłopaki wielkie brawa i chciałbym aby na każdy meczu było tyle walki,  a i charakteru bo mimo braku sił to i tak po stracie drugiej bramki podnieśliście głowę i walczyli o wygraną. Tym razem nie wyszło, ale następnym razem to zaowocuje.

autor: Krytyk1 2009-09-01 18:28:49

Profil Krytyk1 w Futbolowo do nowoczesnego - a może wiesz ilu chłopaków brakowało ????, i to że 2 zagrało swoje pierwsze minuty w tym roku !!! Ja widziałem  chłopaków po meczu i uwierz mi, ze dali z siebie tego dnia wszystkie siły jakie mieli i naprawdę się starali ,ale po prostu nie dali rady- a tu jeszcze taki fachowiec pisze że  wstyd.   Tak więc odpuść sobie, bo Twój wpis to wstyd i nie zaśmiecaj tego forum.

autor: Wislak551 2009-09-01 19:15:51

Profil Wislak551 w Futbolowo Dodałbym jeszcze, że Morawsko pod koniec meczu nie mogło wyjść z własnej połowy. Gospodarze powinni być zadowoleni ze szczęśliwego remisu.

autor: nowoczesny 2009-09-01 21:36:49

Profil nowoczesny w Futbolowo OK znawcy piłki (krytyk1)to życzę wam zawsze walki w meczu i remisu tak trzymajcie...he...he...he...

autor: Krytyk1 2009-09-01 21:56:47

Profil Krytyk1 w Futbolowo Dzięki za niezbyt przychylne życzenie. Ale jak widzę po komentarzach to lubisz marudzić,narzekać - tak więc współczuje Twojemu otoczeniu. I dzięki za docenienie mnie jako znawcy, ale o Tobie tego nie można napisać, bo Twoje komentarze : po meczu z Wysockiem "szczęśliwe zwycięstwo" i po Morawsku  "wstyd"  mówią same za siebie i myślę że kilka osób które widziało te mecze na żywo  ma podobne zdanie do mojego  Po co  Ty tu piszesz skoro się wstydzisz Startu??? Nie masz ciekawszej strony ???Ale jak możesz oceniać  jak nie byłeś na meczu ????A przepraszam byłeś ale w Pawłosiowie!!! ale niestety /a może stety/ też przegraliście derby. I co ciekawe już jako gracz potwierdzasz, "że daliście z siebie wszytko,ale niestety  nie wyszło" . Powiem tak Przegrać derby to WSTYD i prawdziwa porażka. a druga sprawa to różnorodna ocena dwóch porażek.