Zasłużone zwycięstwo !!!

• autor: Redaktor T.Sz., 2009-09-11 09:14
Start Pruchnik  -  Czarni Pawłosiów

1:0 ( 0:0)

Bramka . M. Czura  90 min.
Pojedynek  Czarnych ze Startem był jak zwykle bardzo zacięty a wynik meczu ważył się do ostatniej minuty. Pierwsza połowa to wyraźna dominacja Naszej drużyny, która niestety marnowała kolejne sytuacje do strzelenia bramki. Na dodatek złego w 40 min ( kontuzja po brutalnych faulach) boisko opuścić musiał Nasz pomocnik  Majkel ( M.Fudali). Druga połowa była bardziej wyrównana, choć to drużyna Startu sprawiała dużo lepsze wrażenie i w samej końcówce zdobyła upragnioną bramkę. W  doliczonym czasie gry  popularny "OSA" ( M.Czura) po koronkowej akcji całego zespołu strzela jak się okazało zwycięską bramkę.
    Zwycięstwo Naszej druzyny jest jak najbardziej zasłużone, a goście rozmiary porażki zawdzięczają jedynie Naszej fatalnej skuteczności i swoimi brzydkim faulom. (wiadomo ze mecze tych drużyn są zawsze twarde, ale tym razem goście przekraczali granicę miedzy twardą a brutalną grą czego efektem była wizyta w szpitalu Naszego zawodnika)
    W tym meczu jak i w poprzednim na wielkie brawa zasłużyła Nasza młodzież, która mimo absencji kilku starszych zawodników spowodowanej weselami Ł. Szostaka i P. Oleszka potrafiła zdobyć ważne punkty w ostatnich spotkaniach.

Zarząd  jak i cała drużyna wraz z trenerem przesyłają najlepsze życzenia dla nowożeńców: Lusja i Pauli oraz Lecha i Sabiny, oraz pozdrowienia dla kontuzjowanego Majkela.

Spóźniony opis meczu spowodowany był awarią sprzętu adminów, za co serdecznie przepraszamy

autor: Krytyk1 2009-09-11 13:38:37

Profil Krytyk1 w Futbolowo No i kolejny pruchniczanin został Rozborzakiem. :-).  Za chwilę Huragan urośnie w siłę, a puchar proboszcza mają pewny przez następną dekadę.

autor: rozborzak 2009-09-11 20:35:53

Profil rozborzak w Futbolowo wręcz odwrotnie panie krytyk;ten rozborzak już został pruchniczaninem w jego małym jak na razie serduszku słychać tylko jedno-START.poza tym ma już swoją smycz Startu,w której jeżdzi po Rozborzu!

autor: rozborzak 2009-09-11 20:37:25

Profil rozborzak w Futbolowo czyli trzech rozborzaków ale klub tylko jeden

autor: scyz0r 2009-09-14 08:41:09