Koncert Startu w Łowcach

• autor: admin, 2009-09-27 19:03
ŁĘG ŁOWCE - START PRUCHNIK 0:4 (0:0)
bramki: Robert Kiwacki 51 min - karny, Rafał Malawski - 54 min, Miłosz Czura - 71 min, Witold Szostak -79 min

Start: P.Kos -M.Gilarski, T.Gilarski,D.Madejowski, R.Kubas - T.Szostak, W.Szostak (80min Ł.Kiwacki),H.Smalec, M.Czura (88min P.Oleszek), - R.Kiwacki (70 A.Szeliga), R.Malawski (73 min M.Śniak).

W meczu z zespołem Łęgu zespól Startu odniósł pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Było to w pełni zasłużone zwycięstwo nad drużyną gospodarzy i mogło być jeszcze bardziej okazalsze gdyby w pierwszej połowie Nasza drużyna wykazała się lepszą skutecznością, a sędzia nie bał się podjąć decyzji o 2 ewidentnych rzutach karnych dla drużyny Startu. /trzeba podkreślić ze w II połowie trójka sędziowska prowadziła zawody bardzo dobrze)
Pierwsza połowa to w początkowej fazie znaczna przewaga Startu i gra toczona na połowie drużyny z Łowiec, druga część pierwszej odsłony  to wyrównana gra, ale ciągle pod kontrola Naszego zespołu, a nieliczne kontry były skutecznie powstrzymane przez  blok obronny i bardzo pewne inetrwencje w bramce Patryka Kosa.
Druga połowa to od początku  ataki Startu: w 51 min. w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł sie "ROMANTIK" i został zatrzymany faulem taktycznym co dało w konsekwencji czerwona kartkę dla bramkarza Łęgu  i rzut karny który został zamieniony na bramkę przez samego poszkodowanego (R.Kiwacki).
Jeszcze gospodarze nie poukładali swojej gry po stracie bramki a już w 54 min zrobiło się 0:2 a piękną indywidualną akcją popisał się R.Malawski, który zakręcił trzema zawodnikami gospodarzy i posłał piłkę tuż przy słupku bramki. Po tej bramce Start w pełni kontrolował przebieg gry i z czasem zdobył 2 kolejne bramki a ich autorami byli "OSA" (M.Czura)  i  "ŁYSY" (W.Szostak).
Ten mecz potwierdził że forma zarówno całej drużyny jak i poszczególnych zawodników idzie w dobrym wzrastającym kierunku, co bardzo dobrze rokuje na kolejne mecze rundy jesiennej, a widać że w Pruchniku powstał "Prawdziwy Zespół" który walczy o wspólne dobro CAŁEJ DRUŻYNY.

autor: rozborzak 2009-09-28 11:19:53

Profil rozborzak w Futbolowo nic dodać ,nic ująć.opis meczu można przeczytać już rano w poniedziałek(w dodatku dość obszerny i niezły pod względem stylistycznym).zarówno forma admina jak i drużyny idzie w górę!pozdro dla wszystkich kibiców z Pruchnika,którzy tak licznie stawili się na wyjeżdzie a także dla tych,którzy śledzą i trzymają za nami kciuki za granicami naszego kraju a nawet na drugiej półkuli!BIAŁY KRZYŻ NO I TRZY BIAŁE...

autor: kibic_lowiec 2009-09-28 16:13:06

Profil kibic_lowiec w Futbolowo Co do opisu meczu to sie nie zgodze,bo pierwsza połowa była bardziej dla Łowiec ! My wiecej atakowalismy a wy tylko mieliscie nie liczne kontry i oczywiście wiekszość z nich kończyła sie na spalonych. Zaczeliście dopiero coś grać jak straciliśmy bramkarza i musieliśmy sobie radzić w 10,a w pierwszej połowie niestety nie było was stać na pokonanie drużyny z Łowiec!!!

autor: siwy15000 2009-09-28 16:23:42

Profil siwy15000 w Futbolowo Gratulacje dla całego zespołu , ... , a tak przy okazji będą wogulejakieś zdjęcia z meczu ?

autor: Wislak551 2009-09-28 17:27:51

Profil Wislak551 w Futbolowo Raczej będą.

autor: elNino-10 2009-09-28 17:54:10

Profil elNino-10 w Futbolowo Gdzie niby przeważaliście ?? że mieliście z 3 wolne wyciągnięte  z rękawa pana Litwina ? Nie mówiąc o tym że w 1 połowie powinniśmy mieć podyktowane 2 rzuty karne ;) Trzeba umieć przegrywać z honorem ;]

autor: rozborzak 2009-09-28 20:06:10

Profil rozborzak w Futbolowo nieliczne pisze się razem (tak jak ja napisałem).poza tym wynik liczy sie po 90 min a nie z pierwszej połowy ,kiedy to nie mogliśmy pokonać drużyny z Łowiec.

autor: GreenRita 2009-09-28 20:19:48

autor: Krytyk1 2009-09-28 21:42:44

Profil Krytyk1 w Futbolowo doGreenRita - szacuneczek za obiektywną ocenę meczu i sytuacji w przeciwieństwie do kibica_lowiec .Pozdr. i powodzenia w następnych meczach.A co do Startu to chłopaki zagrali bardzo dobry mecz i zasłużyli na zwycięstwo o byli po prostu lepsi i bardziej wybiegani i co najważniejsze skuteczni !!!! i co ważne wszyscy razem tworzyli jeden zespół !!! tak trzymać do końca rundy!

autor: elNino-10 2009-09-28 21:56:12

Profil elNino-10 w Futbolowo No no ;) powoli cytat : " Jeden za wszystkich wszyscy za jednego " zostaje praktykowany w naszym klubie ;) . Oby tak dalej i jedziemy po awans ! : D