Pechowy remis !!!

• autor: admin, 2009-11-08 20:52
Start Pruchnik - Ostrovia Wola Buchowska  1: 1 (0:0)

bramka: M.Mikłasz 48 min.

START: P.Kos - M.Mikłasz, T.Gilarski, M.Gilarski, R.Kubas - H.Smalec, T.Szostak, W.Szostak (68` A.Szeliga), K.Pszonak (46`M.Czura) - R. Kiwacki (80` P.Oleszek), Ł. Kiwacki

W ostatnim meczu na własnym stadionie w rundzie jesiennej drużyna Startu zremisowała z Ostrovią Wola Buchowska 1:1..W meczu tym drużyna Startu posiadała optyczną przewagę  i stworzyła kilka groźnych sytuacji, ale niestety nie potrafiła ich wykorzystać, w przeciwieństwie do drużyny gości którzy w wykorzystali jedyną szansę jaką mieliw II połowie meczu i w 91 minucie doprowadzili do rozpaczy miejscowych kibiców strzelając wyrównująca bramkę. Bramkę dla Startu zdobył M. Mikłasz wykorzystując zamieszanie pod bramką gości po rzucie rożnym.
Co do drużyny Ostrovii to zagrała ona bardzo twardo i zdecydowanie w obronie, ale największe słowa uznania dla jej zawodników za kulturę osobistą i szacunek dla przeciwników na boisku. Brawo Panowie bo w tej lidze jest mało takich zespołów./ a najgorzej pod tym względem wypadaja wasi sąsiedzi Wólczanie/