"MĘSKIE SPOTKANIE".

• autor: admin., 2010-05-23 20:57

Pruchnik 2010.05.23

Start Pruchnik  - Hetman Laszki 0:0

Start: Ł.Szostak -T.Gilarski, M.Gilarski, Marcin Mikłasz , K.Pszonak - T.Szostak, Maciej Mikłasz, R.Znamieńczyków, H.Smalec - R.Kiwacki /84` R.Malawski/ W.Znamieńczyków /78` K.Mikłasz/.

Hetman. H.Łukasiewicz - A.Mołoń, A.Kuta, A.Kobylarz, P.Kuta - R.Czerwiński, D.Jaremko, B.Kuta, P. Czerwiński  - G. Broda /30`M. Czemerda/, G. Kaczmar

Kibice zgromadzeni na stadionie w Pruchniku w niedzielne popołudnie byli świadkami bardzo twardego spotkania pomiędzy sąsiadującymi ze sobą w tabeli zespołami Startu i Hetmana. Był to typowy mecz walki o każdy metr / a nawet centymetr/ boiska, a każda ze stron chciała z tej potyczki wyjść zwycięsko. Trzeba przyznać również że mimo  tego że na boisku kości co  chwilę trzeszczały, a zawodnicy obu drużyn często mieli "przyjemność" poleżenia na murawie to piłkarze obu drużyn wzajemnym szacunkiem wobec siebie i swoją klasą  pokazali  że walka walką, gra grą ale fair i szacunek dla przeciwnika najważniejszy.

Początek meczu to ku zaskoczeniu gospodarzy atak i przewaga  Hetmana który prowadził grę w pierwszym kwadransie i w tym czasie stworzył sobie 3 dobre sytuacje, ale dwukrotnie Start ratował bardzo dobrze tego dnia dysponowany LUSJO / obrona nogą sytuacji sam na sam, obrona silnego mierzonego strzału z ponad trzydziestu metrów/, a jedną sytuację fatalnie przestrzelił napastnik gości.

Po pierwszym kwadransie gra się wyrównała i  trwała nieustępliwa walka o każdą piłkę, a największe zagrożenie dla bramkarzy  wynikało ze stałych fragmentów gry: Start groźne strzelał z rzutów wolnych / Maciej Mikłasz i Marcin Mikłasz/ natomiast Hetman w związku ze znaczną przewagą wzrostu stwarzał zagrożenie po rzutach rożnych.

W 65 min. po koronkowej akcji całego zespołu bramkę dla Naszej drużyny mógł zdobyć WALDI który w sprytny sposób oddał strzał głową czym zaskoczył bramkarza gości, ale piłka minęła o centymetry bramkę Hetmana.

Wynik remisowy tego spotkania powoduje duży niedosyt u kibiców Startu, którzy liczyli na kolejne zwycięstwo na własnym stadionie, ale z przebiegu meczu wynik remisowy jest wynikiem sprawiedliwym i jedyni w pełni zadowoleni są fani Wólczanki.:-(.

Cieszy to że w tym sezonie stadion w Pruchniku jest nadal Twierdzą nie do zdobycia i  Nasza drużyna nie przegrała u siebie meczu/ 10 zwycięstw i 3 remisy/, a ostania porażka była 14 czerwca 2009r /z Wólczanką 1:2/ i miejmy nadzieję że Nasi piłkarze tą passę podtrzymają co najmniej do końca sezonu!!!!

Natomiast martwi to że z czterech meczów z  2 najgroźniejszymi kontrkandydatami do awansu Start nie wygrał ani jednego: dwa remisy u siebie, i dwie porażki na wyjazdach i aby awansować  w następnym sezonie to w tych najważniejszych meczach również musi zdobywać komplety punktów.

autor: Krytyk1 2010-05-24 12:39:55

Profil Krytyk1 w Futbolowo Z ciekawostek : ostatni mecz Startu bez bramek czyli remis 0:0 odbył się 29.04.2007 roku w Pruchniku z Sanoczanką. Tak więc z tego wynika ze jesteśmy atrakcyjną drużyną dla kibiców :-)

autor: nicesport.pl 2010-05-24 19:15:32

Profil nicesport.pl w Futbolowo Wydaje się, że to już koniec marzeń o awansie. Ta drużyna wydaje się chimeryczna. W jednym spotkaniu potrafią strzelić sześć bramek, aby w następnym nie zdobyć ani jednej. Jednak trzeba przyznać, że wynik jaki do tej pory osiągnęła drużyna, to w dużej mierze zasługa trenera.

autor: Krytyk1 2010-05-25 13:14:14

Profil Krytyk1 w Futbolowo chimeryczna drużyna??? a może warto zauważyć że róznica klasy przeciwników była bardzo duża!!!

autor: Krytyk1 2010-05-25 13:32:59

Profil Krytyk1 w Futbolowo Statystyki też wcale nie potwierdzaja tak duzej zmiennosći zespołu.17 zwycięstw na 25 kolejek i tylko 4 porażki to 70% meczy wgranych. Tak więc druzynami nie chimerycznymi sa tylko: Wólczanka, Piast Tuczempy i Barcelona :-0 pozdrawiam