• autor: Admin., 2010-06-13 22:41

Wola Buchowska 13.06.2010

Ostrovia Wola Buchowska - Start Pruchnik 0:2 (0:2)

Barmki: 7 min. R.Kiwacki

30 min. W.Znamieńczyków

Start: P.Kos - Marcin Mikłasz, M.Gilarski /80` R.Kubas/, M.Śniak, K.Pszonak - R.Znamieńczyków, Maciej Mikłasz, T.Szostak /60` K.Mikłasz/, H.Smalec - W.Znamieńczyków, R. Kiwacki /82` W.Szostak/

W meczu rozegranym na kiepskiej murawie boiska w Woli Buchowskiej drużyna Startu pewnie pokonała gospodarzy 2:0, pokazując swoją wyższość pod każdym względem i nie dając gospodarzom żadnych szans na zdobycz punktową. Kibice gości którzy przybyli na to spotkanie w przerwie meczu przy wyniku 2:0 dla Startu  mieli pewne obawy aby nie powtórzyła się historia z poprzedniej kolejki gdzie również na tragicznej murawie Pruchniczanie wygrywali 2:0 do przerwy z Zapałowem, by potem ulec im 3:2. Jednak tym razem drużyna wyciągnęła odpowiednie wnioski z poprzedniego spotkania i do końca meczu kontrolowała jego przebieg.

Bramki dla Startu zdobyli dwaj nasi najskuteczniejsi w tym sezonie napastnicy / Waldi strzelił 13, a Romantik 12/ i rywalizacja o tytuł króla strzelców w drużynie Startu będzie trwała do ostatniej kolejki i miejmy nadzieję, że w najbliższą niedziele obaj powiększą swoje zdobycze bramkowe.

W tym sezonie do rozegrania pozostał Startowi jeszcze jeden /derbowy/  mecz w Pruchniku z Błękitnymi Rudołowice, i miejmy nadzieję, że piłkarze wygraną w tym meczu podziękują Kibicom Startu za to że w tym sezonie dość licznie wspomagają Nasz zespół na meczach w Pruchniku i nie tylko. Jest też o co walczyć , gdyż Start jako jedyny zespół w tej lidze nie doznał porażki na własnym stadionie przez cały sezon i miejmy nadzieję że tak zostanie do końca,a Pruchnik pozostanie TWIERDZĄ nie do zdobycia.