• autor: Admin., 2011-05-12 21:57

Pruchnik 2011.05.08

Start Pruchnik - Fredro Surochów 3:1 (1:0)

bramki dla Startu: 3 min. Maciej Mikłasz

55 min, 60 min, M.Szmuc

W meczu 24 kolejki klasy A drużyna Startu pewnie pokonała na własnym stadionie zespół beniaminka Fredro Surochów 3:1.

Była to całkowicie zasłużona wygrana gospodarzy, którzy przez cały mecz prowadzili grę i stworzyli sobie szereg dogodnych sytuacji, ale niestety tego dnia szwankowała w Naszym zespole skuteczność.

Goście rozpoczęli mecz z dużym respektem dla gospodarzy, a gdy już w 3 min. Maciek Mikłasz po ładnym dośrodkowaniu Roniego zdobył  bramkę na 1:0, gracze Fredro bojąc się dość niekorzystnego wyniku całkowicie cofnęli się do obrony i cała pierwsza połowa w większości była rozgrywana na ich stronie boiska,a Start w tym okresie powinien zdobyć kilka  bramek, ale pruchniczanie tego dnia mieli rozregulowane celowniki.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo spokojnie i gra była wyrównana, ale to wtedy właśnie Start zdobył 2 bramki, a w obu przypadkach strzelcem był MASKOTKA, który to dwukrotnie zdecydował się na strzał z dystansu a piłka po rykoszecie znajdowała  drogę do bramki gości i w 60min zrobiło się już  3:0. Od tego czasu mecz był rozgrywany na dużym luzie i spokoju przez obie drużyny, gdyż było już wiadomo że losy meczu są już rozstrzygnięte. Goście jeszcze pod koniec spotkania zdołali zdobyć honorowego gola, wykorzystując gapiostwo i rozluźnienie Naszej defensywy.

Mecz w pełni zasłużenie wygrany przez Start i był on meczem który pozwolił zawodnikom troszkę odpocząć i dać sobie trochę luzu na boisku po dwóch ciężkich meczach z Sanoczanką i Hetmanem ,ale już od następnej kolejki zaczyna się ciężka praca i ostra walka o  kolejne punkty , a pierwszym trudnym rywalem jest już w niedzielę zespół Orkana Zapałów, który jak zwykle dobrze prezentuje się na własnym stadionie.

Tak więc Panowie mobilizacja i każdy robi swoje !!!! Tak aby razem wyszło Dobrze !!!